| RuxiLysm a întrebat:

Ce ai face special pe 21 Decembrie daca chiar ar fi sfarsitul lumii?

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca as fi ceea ce,prin societate trece drept "un om bun", as imparti navete de bere la straini, asa, de adio.Dar cum nu-s un sclav empatic fatis, cel mai probabil mi-as lua un pistol si m-as distra.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să zicem doar că aş schimba părerile unor cunoscuţi despre mine.

| EvaneSScence a răspuns:

Nu cred ca poti planifica asa ceva. Nu cred ca va fi nimic neobisnuit in ziua aceea. Sper sa nu mai fiu racita si sa ies afara cu prietenele, asa de apocalipsa.

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzzaAnduu a răspuns:

M-as omori mai repede.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

E o mare-mare prostie. Si voi nu ati auzit laughing inca laughing S-a amanat pe 11 mai ca prostuu ala ce o zis o facut infract. laughing Sunt numai minciuni petru bani happy Deci eu va recomand. Credeti mai putin in lucruri imposibile si mai mult in lucruri chiar fumoase.

| AlexBmxRider a răspuns:

Ce sa fac! As sta si m-as gandi cate lucruri nu am facut inca!

| RaduSk8 a răspuns:

As face sex rolling on the floor

| AdriiAdryanna98 a răspuns:

Paiii nu stiu cu ce sa incep laughing) Sunt prea multe lucruri :p...N`ar fi frumos pentru ca atunci luam vacanta de iarna si nu mai apucam sa ne distram laughing.

| Anutza023Ani a răspuns:

As face ce n-am mai facut niciodata!