| bxxt a întrebat:

Ce ai vrea sa devii cand vei fii mare? sau ce ti-ai dorit si ce ai ajuns?

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mi-am dorit sa ajung floricultor sau horticultor si am ajuns...inginer!

| IrinaAndreea a răspuns:

Din clasa a X-a mi-am dorit sa devind psiholog, iar acum sunt in anul 2 de facultate. big grin

| cretzufinish a răspuns:

Mi-am dorit sa fiu inginer in proria mea fabrica, insa am ajuns inginer in fata numelui si sunt doar asistenta in laborator de ind alim, intr-un liceu din oras. Foarte banoasa meserie laughing

| PeAcE a răspuns:

Inca nu m-am hotarat.Nu de alta dar mai am timp destul(am 15 ani).batting eyelashes! Dar stiu sigur ca vreau sa fiu O FEMEIE CU BANI! laughing Mereu lumea rade de mine cand le spun asta dar e purul adevar!

| Anileda a răspuns:

Dentistahappy

| foxi a răspuns:

Am vrut electronica aplicata si fac constructii!

| Dean1996 a răspuns:

Analist tehnologicbatting eyelashes-->criminalistica

| BughY a răspuns:

As vrea sa ma Fac stomatolog

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai vreau sa merg mai departe la liceul de stiinte naturale. apoi la facultatea de medicina. vreau sa devin medic love struck

| AlexandraFoo a răspuns:

Avocat-procuror-judecator sau daca nu sa lucrez la banca. Deci sa fie o munca banoasa! :d

| TeenageGirl a răspuns:

Mi-am dorit o gramada de lucruri cand aveam intre 4-5 ani doream sa fiu...printesalaughing de la 6-7 mireasalaughing 8-9 primaritalaughing)
9-10 actrita
11-12 designer de moda[inca mai vreau dar... am aflat ca e greu sa ajungi pana acolo chiar daca am aptitudini de desenat si cusut superioare
12-13:stewardesa[nu stiu daca e corect]SAU diplomata

laughing)
Sper ca te-am lamurit

| deea_4985 a răspuns:

Eu vreau sa dau la drept big grin

| nonameanca a răspuns:

Sunt in ultimul an de liceu tot nu m-am hotarat...mereu mi-am dorit sa fiu medic chirurg/traducator/fashion designer, ultima e greu de indeplinit deci nu ma bag, iar intre primele doua am o dilema rolling on the floor

| xXJustMeXx a răspuns:

Designer vestimentar dar nu stiu cum e pentru ca am doar 11 ani. :d

| TaZManik a răspuns:

Designer vestimentarsmug

| Me_2404 a răspuns:

As vrea avocat sau judecator, dar cate meserii am in cap cred c ma voi face maturatoare pe strazilaughing

| LiviShor a răspuns:

Ginecolog
Aviator
Tren
!