| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Ce ai vrea sa faci ultima data daca ai avea numai o zi si o noapte la dispozitie:niste vorbe dulci personei iubite, un sarut lung frantzuzesc umed sau o ultima noapte de neuitat?

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

O noapte de neuitat:X

| Riot a răspuns:

-niste vorbe dulci personelor iubite sau toate 3 persoanei iubite

Obs.: Numai la "nopti de neuitata " vad ca se gandesc fetele din ziua de azi, chiar daca ar fi si ultima zi din viata lor.
Si eu care credeam ca doar barbatii se gandesc obsesiv numai la? xes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ultima noapte de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer o noapte de neuitathappy

| aallee a răspuns:

O ultima noapte de neuitat:X:X:X:X