| aaaaaaa1 a întrebat:

Ce alegeti hi5 sau facebook?

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Ambele sunt accesibile, dar Facebook depaseste hi5:0

Succes sper sa faci alegerea potrivitahappy

24 răspunsuri:
| DjBattle a răspuns:

Facebook

| coralia_5862 a răspuns:

Hi5 este mult mai bun si mult mai accesibil eu te sfatuiesc hi5 :-d funda?

| RiRihXd a răspuns:

FaceBook

| foreverANDaDAY a răspuns:

Facebook dar nu stiu de ce poate il folosesc mai mult...

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna, eu petrec mai mult timp pe hi5 decat pe facebook.

| magicianul19 a răspuns:

Facebook

| AndyMcFlurry a răspuns:

Eu aleg facobook

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Facebook acolo toate vedetele au cont
pe hi5 sunt doar cocalari daca te duci la unu de 10 ani cu tigara in gura are si ala hi5

| darkstar a răspuns:

Facebook

| Liza_1511 a răspuns:

Facebook, este mult mai usor, aflii totul mai repede( in sensul ca daca isi pune cineva poze, lasa un comm sau pur si simplu "misca" ceva aflii in 2 minute) chiar daca nu poti sa-ti alegi propria tema, are un aspect placut.

| JaJe a răspuns:

Atata timp cat nu faci parte din categoria cocalar/pitipoanca iti recomand Facebook, dar daca faci parte din categoria aceea, Hi5. Facebook-ul nu e pentru toata lumea iti trebuie un IQ mai mare de 90 laughing

| Andre a răspuns:

Facebook ...pentru ca hi5 este pentru cocalari (baietii) si pitzipoance (fetele) asa ca. eu am hi5 dar nu il folosesc si + ca nu imi pun poze cu mine. sper sa iti fie de folos rapsunsul meu... u ce preferi?

| LaLa_5622 a răspuns:

Facebook face ceva pe hi5 big grin multi au renuntat la hi5 pentru facebook...deci. FACEBOOK love struck

| alyna a răspuns:

Hi5:X:

| Lorena_9308 a răspuns:

Facebook

| madiii_5839 a răspuns:

Eu as alege Facebook. Este mult mai accesibil. Poti vorbi cu prietenii online, poti juca jocuri online si poti sa iti faci profil, sa postezi imagini, sa dai commuri, tagg'uri si multe alte chestii interesante. Te poti juca chiar adevar si provocare.
Hi5 ' ul este mai clasic cu simpla pagina de profil, commuri si poze. Si jocuri dar nu asa de avansate ca cele de pe facebook.

Eu as alege Facebook. :X.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Fara discutie, facebook.

| pwp a răspuns:

Facebook clar!
hi5 e pentru pitipoance!

| andreutssa20 a răspuns:

Facebook clar!

| Andradaaaa a răspuns:

Hi5love struck

| Lenutza_5833 a răspuns:

Nici unu big grin

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Eu as alege Facebook.Asta e alegerea mea.

| Mary Marry a răspuns:

Facebook happy
Oricum, nu sunt fana nici Facebook, nici Hi5, nici Twitter, etc.Adică a retelelor de socializare.Nu vad nimic distractiv, si am cont pe Facebook. Mi-am făcut pentru ca se zice ca nu traiesti dacă nu ai cont pe Facebook. laughing
Hai, acum dați cu stupiziwinking

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Hi5 normal[big grin]