| Andreea0612 a întrebat:

Ce altceva pot face cand ma plictisesc?
Inafara sa ies pe afara,citesc,stau la pc, dorm.

7 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Dupa nume, imi dau seama ca esti fata.deci ce zici sa iti faci haine, accesori, papuci, frizuri ceva de genul. Gasesti pe Youtube, dar uite cateva puncte de reper:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SHzi2uKjKZk

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SFmEXQEnh-Q

http://www.youtube.com/watch?v=otjJFWmsh3E&feature=player_detailpage
Te pup!

| KrEaThYvE a răspuns:

Pictezi, dansezi, joci jocuri(diverse), inveti(mda sigur), sa examinezi diferite chestii etc funda?

| Pufiiiiiii a răspuns:

Te uiti la chesstii amuzante pe yt(gen satana cartoons, daca nu stii cauta)asculti muzica, te uiti la un film, dansezi, manancilaughing

| Jasm a răspuns:

Sport si jocuri big grin

| Danyyyyyy a răspuns:

Pai afara poti face prea multe lucruri (50% din aproape toate activitatile omului)

Dar daca vrei iti spun cateva idei :
1.Sa iti aduci prietenele/prietenii si sa faceti ceva
2.Telefonul happy
3.Asculta muzica; eu imi petrec 3 ore aproape ascultand KissFM pe telefon, radio sau PC
4. Uita-te la un Film
5.Iesi in oras/cafenea ceva cu prietenii sau singura

Sper ca te-am ajutat
fundita? love struck :*

| Muntean7 a răspuns:

Sa faci sex, sa te uiti la filme +18, sa mergi in cluburi, discoteci ...etc,sa mergi la piscine etc

| musatsilvia a răspuns:

Asculta muzica sau cheama prieteni si invitei la un joc