| Ade a întrebat:

Ce-am putea face la o petrecere in pijama? Ceva pentru 10-11 ani!

8 răspunsuri:
| Scândură a răspuns:

Buna! Pai in afara sa barfiti despre toate noutatile, tipii din scoala etc., ati putea pentru inceput sa va machiati, faceti unghiile una la alta, imbracati frumos si sa va faceti poze! Ati putea juca tot felul de jocuri, Monopoly, Twister etc( nu jocuri de calculator, important este sa socializati) Ati putea sa inchiriati un film de groaza si sa-l priviti sau sa aprinde-ti niste lumanari si sa spuneti povesti de groaza! Sau daca iti displace ideea, puteti sa va uitati la o comedie.
Puteto sa faceti concurs de dans, de cantat, puteti sa intrati pe youtube sa ascultati muzica, si eventual sa faceti si karaoke cu ajutorul lui youtube. Ati putea juca adevar si provocare. Ai putea sa pui biletele intr-o palarie, ceva, si fiecare sa extraga unul si sa raspunda la intrebarea de pe el!
Sper ca te-am ajutat, si iti urez distractie placuta!

| LiaYapp a răspuns:

Sa va bateti cu perne, sa va faceti parul si unchiile, sa spuneti povesti, sa jucati adevar si provocare, sa vizionati filme, etc

| Dennys1521 a răspuns:

Sex alcool si droguri

| trifescugabriela a răspuns:

Am o singura idee: Mergi la biblioteca, ia cateva carti de la psihologie care ti se par super interesante si citeste cate ceva din ele iar dupa puneti-va pareri uneia alteia despre ceea ce ati citit ori daca nu le schimbati una de la alta, sau poate chiar gasesti la biblioteca tot la capitolul psihologie o carte despre petreceri sau ceva gen sau ceva gen: cum sa te distrezi!

| Ddenise211 a răspuns:

Pai.niste reviste de adolescenti...va uitat la un film Horror dar nu uitati de popcorn:)Cum a spus si "Scândură" Monopoly,Twister (daca ai bineinteles),va bateti cu pernele, faceti poze impreuna, Karaoke:D. poti incerca pe site-ul acesta www.KaraokeParty.com.ascultati muzica, dansati, alte idei s-ar putea sa iti vina atunci:D Multa Bafta si sa va Distrati! Sper ca te-am ajutat. Funda?;;)

| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Va puteti uita la un film horror pentru a ridica atmosfera sau ati putea face teste ale prietenie dintre voi din reviste sau sa faceti niste joculete ca sa aflati ce baiat din clasa i se potriveste fiecareia. Astfel de jocuri gasesti pe internet, dar ar fi mai tare daca le-ati face voi dupa asemanarii si concluziile vostre. Puteti sa va faceti unghiile si o parada de moda, unde puteti face poze si sa va distrat admirandu-le.Sau ati putea incheia seara cu o petrecere a "divelor internationale" (fiecare sa reprezinte o tara).
Funda?

| NoOName a răspuns:

Jucati carti

Spuneti povesti amuzante din viata voastra

Spuneti povesti de groaza

Uitativa la filme de comedie sau de groaza

Puteti sa barfiti despre vedete sa va machiati sa va faceti unghiile sa va bateti cu perne poze sa va faceti alegetiva un colt din camera pentru a avea intimitate aprindeti lumanari...Atat s` imi spuii ce vei face sh poate`o mica funda

| Bryanna_3383 a răspuns:

Ce ar fi sa
va faceti unghiile, barfiti, va faceti parul, bataie cu perne beti ciocolata calda in general va distrati