| MeAgain a întrebat:

Ce anime-uri va plac?

Răspuns Câştigător
| MaryLoveAnime a răspuns:

Inuyasha,Bleach,Naruto,Fetele Bravo etc.

4 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Fata iadului,Povesti cu fantome,Naruto,Kyoro Chan,Fullmetan Alchemist,Inuyasha,Detective Conan,Full metal panic, Slayers-micuta vrajitoare, etc...dar cam atat imi vne in minte

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Chrno Crusade şi Puella Magi Madoka Magica sunt preferatele mele! Pentru recomandarile a mai multor animeuri cu descrieri amanuntite, trailere, poze, op si ed intra pe http://aoi-anime-blog.blogspot.com/

| MrsDraguttza a răspuns:

Vampire knight
( despre doi vampiri si o fata : ambii vampiri su t indragostiti de fata dar fata doar de unul : la sfarsit fata pleaca doar cu unul si pe celalat il lasa cu ochii in soare)

, soul eater,
( despre o maestra si secera ei soul - Maestra este o arma dar a vrut sa fie maestra - Intrei ei doi se naste o legatura )

trinty blood
mermaid melody ( sunt plina de contradictii)
inuyasha
Naruto
gits sac
kilari
bleach
si mai sunt dar nu imi vin acum

| ooRockyoo a răspuns:

Bleach.