| RaR a întrebat:

Ce antivirusuri sunt bune? Eu am avg 8, 5 cu licenta

10 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Norton kaspersky

| R9kitty a răspuns:

Am avut Bitdefender si e fff bun, mai sunt si Nod32, Kaspersky si Norton. bye

| ThePoet a răspuns:

Atunci pastreaza-l daca e cu licenta o sa iti mearga mult si bine 2 ani cel putin. E foarte bun.

| Aℓida a răspuns:

Eu am NOD 32 Antivirus 4 tot cu licenta si am auzit ca este unul dintre cele mai bune...winking

| slam a răspuns:

Norton si profu de info ne-a zis ca este foarte bun si Avast

| vlaaddd a răspuns:

Urmatorul Suite mi se pare cel mai interesant si cel mai bun:

Nod32 v4, Sygate Firewall, Pc Tools Spyware Doctor, Malwarebyte's si un Advanced PC Optimizer.

Am windowsul instalat de un an jumatate si inca merge, si merge chiar bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Moni. a răspuns:

Eu am Avira AntiVir Personal -Free AntiVirus
Si se descurca foarte binehappy

| dddddadada a răspuns:

Nod32

| gux2 a răspuns:

Avg ii bun eu din asata am