| SarcasticallyPunished a întrebat:

Ce-ar fi sa nu mai puneti atatea intrebari idioate cu privire la " sfarsitul lumii care va veni maine? " Frate, maine e Sf Constantin si Elena si voua va arde de prostii, stiti bine ca presa si televiziunea mint pe banda rulanta. Profit de ocazia asta si va urez tuturor celor care-si serbeaza ziua de nume maine un calduros " LA MULTI ANI ". Luati-o ca pe o zi de distractie, de petrecere, nu mai stati cu morcovul ca n-aveti de ce!

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

Bravo,sunt alaturi de tine, ar trebui sa trimiti pe mai multe site-uri mesajul tau, ca ceilalti care cred in apocalipsa sa-si schimbe parerea happy

1 răspuns:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Bine zici ma ciumbarlescop! Scz da sunt innebunit dupa replici din RObotzi! Si nu cred nimic! O groaza de prostii http://apocaliptic-2012.blogspot.com/......11-nu.html O mare idiotenie!