| Shrek32154 a întrebat:

Ce are facebooku meu? cand sa ma loghez imi da o porcarie x-( imi da asta sa le dau lor nr de tel ce are ca de azi nu iomi merge x-(n crying FUNDAAAAA

Răspuns Câştigător
| XxKIRAxX a răspuns:

Fii atent iti dai nr de telefon o sa iti apara ceva de genu sa scrii un cod, codul in vei primie prin mesaj, dupa ce ai primit mesajul trebuie sa il bagi si asta a fost.

1 răspuns:
| Frankie a răspuns:

Dai copy si arata-mi exact ce iti zice. oricum iti cere nr de tel o sa iti trimita un sms cu un cod bagi codu si se rezolva (nu te costa nimic)