| FortaSteaua2012 a întrebat:

Ce are toata lumea cu fuego?

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fiecare are dreptul la opinii muzicale.Cred că este reclamă, chiar dacă este negativă!

| mihaela0205 a răspuns:

Păi ce așteptări vrei să ai de la românii noștri, care știu doar să-și bată joc?
Toți spun că e homosexual. Și acesta cică ar fi un motiv de râs. Fiecare și-ar vedea mai bine de viața lui, și să învețe să nu mai critice (să critice doar când or să fie ei perfecți).

| Fragile a răspuns:

Unii spun că ar fi homosexual, dar eu cred că fiecare ar trebui să îşi vadă de treaba lui.Nu îţi place, nu asculta.
O seară frumoasă.

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Eu zic ca toata faza cu Fuego a pornit de la emisiunea In Puii Mei, cand Bendeac il imita. Le gasesti pe YT, dar uite un exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=beDkpCYy_-c.

| LolaLollita a răspuns:

Pozitiva, negativa... reclama e tot reclama.

| Latinmoon a răspuns:

Like rolling on the floor

| Alexandru98 a răspuns:

Explicație:
Când un om este prea bun cu ceilalți este luat de prost.
acesta este adevărul

| kx123 a răspuns:

Chiar asta ma intrebam si eu. nu inteleg de ce toti isi bat joc de el.

| Archy37 a răspuns:

Are talent, de ce sa nu asculti muzica buna?

| cosminaelena99 a răspuns:

Pai e un cretin inganfat, o fost la mine in oras si maicamea s-a dus, da no aparut pe scena si dupa aflam de la o cunostinta ca nu o vrut sa cante pentru. ca nu era sala plina.desi era destul de multa lume care statea si in picioare, si primaru eu dublat plata si tot no vrut, in fine eu nu-l suport

| Ciocolataa20 a răspuns:

Nu stiu....si eu ma intreb rolling on the floor happy

| Candylicious a răspuns:

Fiecare cu parerea lui.Cred ca are si el fanii lui, precum si cei care, dupa cum ai zis si tu, au ceva cu el.Eh,viata de artist.