| lavinia1lavi a întrebat:

Ce as putea face de ziua mea de nastere? Cum ar fi decoratiunile jocurile si asa mai departe.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Karaokeee.

| Belieberbelieveinbieber a răspuns:

Depinde din ce oraș ești, dacă ești dintr-un oraș și nu stai la sat poți merge la KFC, apoi la un film, apoi mergeți acasă la tine și vă jucați acolo.Decorațiunule le poți face tu din diferite materiale sau le poți cumpăra :* sper că te-am ajutat big grin

| Cristixdd a răspuns:

Ai putea sa asculti muzica cu invitatii tai.
Daca ai monopoli sau nu te supara frate sunt niste jocuri de noroc.
Ai putea sa astepti invitati cu niste pahare de suc, sa pui pe o masa niuste prajiturele si cateva bidoane de suc
Fundita?

| lavinia1lavi explică (pentru Cristixdd):

Mulţumesc frumos!