| dia_8663 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber? cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mariatina a răspuns:

1.mergi la: cumparatori, plimbari, parcuri, prieteni etc.
2.cu prietenii: petrecere in pijama, spectacole, cinema etc.
3.sa stai pe calculator, sa te uiti la TV, sa te joci in familie, prieteni, sa scrii cantece, sa citesti, sa faci lucruri de arta, sa organizezi patreceri, sa te joci afara, sa faci haine de papusi (daca vrei sa te faci croitoreasa, sa stii ca e foarte amuzant) etc.

11 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
1.Sa citesti o carte daca ai vre-una preferata.
2.Sa te joci pe calcu ceva joc.
3.Sa asculti muzica, sa compui muzica, sa compui poezii.
4.Sa desenezi
5.Sa vorbesti la telefon sau sa mergi cu prietenii la suc, la shopping, la film.
6.Sa te uiti la un film pe net daca nu e nimic fain la tv.
7.Sa joci remi, carti ceva cu prietenii sau familia tongue
8.Sa faci curat(nu e o idee prea buna =) ).
Astea sunt lucrurile pe care le fac eu. Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Jet mariatina ma c-am copieziwinking

| Kanpeki a răspuns:

Ce iti place.

| csdeaglecs a răspuns:

Pai poti sa faci karaoke sau sa te joci pe PC

| Roxidd19 a răspuns:

Poti frecventa un curs de lectura, sau sa practici dansuri, sa canti. poti sta pe mess, hi5 sau sa iti suni cea mai buna prietena. poti desena, sa iei afara.ma rog sti tu. Fundita?:*!

| Niiinaa a răspuns:

Depinde orice... daca e iarna[te duci la munte, te dai cu schiurile]sau[te duci la patinoar, te plimbi cu prietenii(daca ai)te duci la cumparaturi(daca vrei)poti face super multe lucruri funda te roggpuppy dog eyes

| MadnessCaffe a răspuns:

Ai putea sa iesi pe afara cu prietenii, sa exersezi ceva la care esti buna (dans, cantat, orice), sa te ocupi de un hobby, sa citesti, sa inveti ceva nou (sa gatesti un fel de mancare sau orice iti face placere si nu ai putut invata pana acum pentru ca l-ai amanat), sa te relaxezi, sa te plimbi prin parc, sa te joci cu cainele/pisica, etc

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Sex...

| LetyKaty a răspuns:

Cam asta vroiam sa intreb eu... dar am renuntat
pai, poti sa citesti o carte buna, sa joci TOmapan, fazan, domnul goe sta in cada, sa te plimbi cu prietenii in parc, sa joci jocuri pe calculator, sa faci un om de zapada, sa vb pe mess, sa citesti reviste, sa te machezi cu pritenele, sa faci un salon spa cu prietenele, eventual o petrecere in pijama, sa mergi la shoping, sa mergi la tara la bunici, sa faci si niste treaba prin casa, sa scrii poezii, carti, sa desenezi super frumos chestii artistice, sa faci felicitari, sa iti faci planuri pentru la scoala...etc funda?

| vily a răspuns:

Iti faci un prieten si iesi la plimbare, la un suc, vezi tu. e cea mai buna metoda de distractie si pierdut timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva normal: sa stai pe net.
ceva mai deosebit: sa urci transfagarasanul la pas(foarte lung, plin de viraje, multe masini si un peisaj superb).