| Aries90 a întrebat:

Ce as putea sa le daruiesc prietenelor mele de 8 Martie? Sunt vreo 10 si as vrea sa le dau ceva la fel, dar simbolic.batting eyelashes Multsumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Un trandafirthinking

| madalinutza a răspuns:

Hello
ai putea sa le faci la fiecare o felicitarebatting eyelashes. sau sa cumperibig grin
uite am gasit cevabatting eyelashespoate te inspiri de aici
buchet de flori
- ghiveci cu flori
- vaza pentru flori
- scrisoare de multumire (scrisa de mana, inregistrare audio sau video. Cu siguranta, surpriza va fi extrem de placuta.)
- cina pregatita de tine
- intalnire surpriza
- tort cu mesaj personalizat (comandat si cumparat de la cofetarie sau pregatit chiar de tine)
- dulciurile preferate
- cutie cu bomboane de ciocolata
- cos cu bunatati si delicatese (cutii frumos ambalate cu prajituri, fursecuri sau bomboane)

| Alien a răspuns:

Un martisor!

| florin_7920 a răspuns:

Simbolic gaseşti un breloc, bibelou simbolic, si uneori sint şi frumoase numai bine.