| alxp a întrebat:

Ce asteptari si impliniri doriti sa vi se implineasca in noul an?

Răspuns Câştigător
| bibi99p3ty a răspuns:

Eu sincer nu vreau decat sanatate si sa stau alaturi de cei dragi de sarbatori. Stiu ce greu este cand nu il ai pe cel drag alaturi.
Tatal meu a plecat in irack acum2 ani si eu pe-atunci vroiam f. multe: calculator, iphone...dar am realizat ca e f. greu fata el si as face orice ca sa vina si i-am zis ca nu mai vreau nimic. Atunci el s-a intors din Irak, nu mi-a adus nimic si m-am bucurat f. f. f. mult.
Deci singura dorinta a mea este sa stau cu parintii mei si cu toata familia de sarbatori

Eu zic ca nu e nimic mai important... Fundita?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De intamplat se vor intampla asta nu e problema, anul asta voi obtine 3 categorii, C, CE si D apoi ma voi angaja ca sofer profesionist pe tir, restul la timpul lor.

| carminaburana43 a răspuns:

Sa fiu mai desteapta.

| Afdsa a răspuns:

Aş vrea să dispară dracului toţi ţâncii expiraţi dar nu-mi fac speranţe degeaba pentru că nu se va întâmpla niciodată.
Aştept stupizii, măcar să primesc şi eu un cadou de la voi că tot e 2012, nu?

| camy417 a răspuns:

Eu vreau sa vad sfarsitul lumii pe 21.12. 2012 ca am ratat sfarsitul de pe 11.11.11 si pe cel de pe 23 octombrie si pe cel de pe celelalte si pe asta chiar vreau sa il vad

| xyxy97 a răspuns:

Sa se demoleze toate scolile din Bucuresti laughing

| xyxy97 a răspuns:

Dar nu ai vrea sa iti ti parerea pentru tine ca eu am zis in gluma

| xyxy97 a răspuns:

Merci

| AndreeaLove10 a răspuns:

Sa fiu mai buna la carte!