| SummerSmile97 a întrebat:

Ce ati alege voi sa faceti de ziua voastra?

Sa va faceti ziua sau sa va cumparati haine, bijuterii etc...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să mă îmbrac, nu să arunc cu banii aiurea pe distracții!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| malinutza89 a răspuns:

Duminica a fost ziua mea si mi-am facut-o acasa cu prieteni si a fost super haine imi pot cumpara si in cursu anului

| CosminKidd a răspuns:

@malinutza89 are dreptate maine va fi ziua mea impreuna cu ai mei am organizoat o super petrecere cu toti amici mei.

| Lora a răspuns:

Sa ma innoesc, hainele raman banii de distractie se duc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as merge cu prietenii in discoteca (distractie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place sa-mi fac ziua, nici sa-mi cumpar haine, bijuterii nici atat. Mi-ar place sa stau singura sa citesc un roman de amour sau ceva actiune. Apoi mi-ar place sa stau pana seara tarziu cu prietenul meu... asa ar arata ziua mea perfecta.Fiecare cu gusturile lui.

| Bacemi a răspuns:

As alege sa merg la un picnic alaturi de cativa prieteni apropiati. Sa ne simtim bine, fara sa fiu nevoit sa port o masca si sa nu spun ce gandesc. Ar fi de preferat asta, ceva timp frumos in mijlocul naturii, sa uitam de griji si sa ne simtim bine.

April
| April a răspuns:

De ziua mea, voi bea un pahar de vin rosu, in deplina singuratate si incercand sa uit de lume.Doar eu si un trandafir in vaza si cainele culcat la picioarele mele.