| PhotoIsMyLife a întrebat:

Ce ati face daca ar veni cineva la voi si v-ar saruta?

17 răspunsuri:
| oana_8373 a răspuns:

Depinde... daca mi-ar placea acea persoana as mai sarutao si eu odatalaughingdar daca as avea prieten sau acea persoane mi-ar displace cred ca las pocniistraight face

| Arthur a răspuns:

Depinde cine e acea persoană.

| Xonia a răspuns:

Daca ar fi cineva frumos as continua,
Daca ar fi urat sau as avea prieten i-as da o palmalaughing

| madia a răspuns:

Depinde cine! Daca e Enrique Iglesias, de ce nu?

| Ana213 a răspuns:

Probabil as sarut-o apoi si eu big grin
Daca ar fi fata la care ma gandesc happy

| Flav a răspuns:

Intreb daca trecem direct la fapte.laughing

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Daca te duci tu fata, la un baiat, nu are ce sa fie rau big grin
doar el sa nu aibe prietena si ea sa fie pe acolo, va luati la smotocit dupa aia laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

I-as da o palmathinking
Adica, cat de disperat poti fi?laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Nu stiu. Probabil as refuza sarutul fiindca as fi surprins. Apoi sa vad si cine face gestul acesta. Depinde. Daca e o fata care imi plac poate o sarut eu apoi. Daca nu stiu cine e fata e logic intai vreau sa stiu ce e cu ea. Se poate ca o fata sa te sarute ca sa isi faca gelos iubitul doar. Dar acest sarut m-ar face curios normal sa stiu cu ce ocazie. Stii vorba aia. Ce intentii ai? laughing

| danutzzz1992 a răspuns:

Daca e fata de care-mi place, probabil nu m-as opri, iar daca ar fi altcineva voi medita putin la ce s-a intamplat si voi continua, ma voi opri sau aplic un dos de palma! Totusi prefer prima varianta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaai nu stiu... laughing
Depinde cine lol tongue

| Me_3722 a răspuns:

Buna.
Pai daca ar fi un baiat de care imi place la-si saruta si eu inca odata happy
Daca ar fi un necunoscu i-as trage una.laughing
Si daca ar fi un BAIAT pe care il URASC cel mai mult l-as OMORA in bataie!

| PhotoIsMyLife explică:

Da.intreb ca vreau sa stiu daca ati patit`o, iar eu am fost acea persoana care a patit`olaughing

| OLumeColorata a răspuns:

Mie nu-mi place de nimeni [inca] deci as lua matura si i-as da peste fata, eu m-as deginfecta-n gura, spalare pe dinti timp de o ora ca nu suport saliva altora[fireste], i-as da o palma peste fata, l-as ruga pe un coleg de-al meu sa se,, joace'' un pic cu el dupa care daca ar avea iubita i-as spune ce a facut ca sa-l,, mangaie'' si ea pe el. laughing
Sunt umpick nebunick... dar n-are nimick laughing

| iza03zu a răspuns:

Poi conteaza cine ar fi daca e cel pe care il plac asi continua dar daca e cineva pe care nu-l suport sau altcineva cred ca las pocnilaughing sau las injuralaughing