| Frontal a întrebat:

Ce ati face daca ati mai avea 24 ore de trait? Dar o saptamana? :S

Răspuns Câştigător
| perenasop a răspuns:

Buna!
Sincer daca as mai avea 24 ore de trait mi.as lua ramas bun de la tata familia, toti prieteni, cunostintele s.a.m.d.
Apoi as merge intr.un lacas sfant si aprind 3 lumanari:una pentru familie, una pentru prieteni si una pentru voi, utilizatori TPU big grin.M.as ruga apoi as parasi lacasul sfant cu constiinta impacata.
La ora 23:59 stiu ca mi.a venit sfarsitul.Scriu un biletel de ramas bun, ma intind pe podea si incet incet adorm in somnul vesnic.

Daca as avea o saptamana? Hmm thinking thinking Sincer cred ca as proceda la fel.

P.S:Sper sa nu se aplice aceste masuri si in viata reala nail biting.

Pa! big grinbig grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adriana1019 a răspuns:

As incerca sa adun toata familia la un loc, sa cheltuiesc banii pe tot ce vreau sa ii spun celui de care imi place ca il plac si as trai fiecare clipa.Asta are trebui sa facem in fiecare zi, sa traim fiecare clipa cu orice cunostiinta pentru ca nu stii cand iti vine tie sfarsitul sau prietenilor tai.In orice caz, VIATA ESTE MULT PREA SCURTA SI TREBUIE TRAITA! funda?

| lplostonyou a răspuns:

Sex,sex pana in ultima clipahappy

| emiliman a răspuns:

Sex :X

| DakotaFuckCookie a răspuns:

As incerca sa-mi pun gandurile in ordine, sa accept ideea si as face ce-mi place mai mult, m-as gandi ca unde o sa fiu o sa fie bine, dc intrebi asta?