| IoanaaaaaaXD a întrebat:

Ce ati face daca ati putea face orice? Funda pentru cele mai amuzante si creative!

10 răspunsuri:
| HWTyrael a răspuns:

L-as bate pe Chuck Norris big grin

| DeyYyUu a răspuns:

As distruge scoala /m\ laughing nas fce teme mais casi ubite laughing funda?

| alexralu34 a răspuns:

As vrea sa pot zbura, as zbura pana la New York,as conduce super masina ce merge pe baza de gunoaie,as merge intr-o alta galaxie sa ma intalnesc cu extraterestri,as merge la fiecare concert ai artistilor mei preferati,as cumpara o super vila,care face tot singura, as alerga peste tot prin lume, as regiza un film si as merge pe nori.

| IoanaaaaaaXD explică:

Alexralu si ce ai mai face laughing

| IoanaaaaaaXD explică:

App si cine-i Chuck Norris (am avut un fost coleg noris laughing) )

| ZvT a răspuns:

Asi cumpara cluburile de fotbal Dinamo si Steaua si le-asi retrograda, asa pentru amuzament... nu sunt microbist. L-asi pune pe Gogaie presedinte, uniforma jandarmilor asi face-o de culoare roz cu floricele (prea se cred unii politisti si fac pe durii ), pe Funeriu l-asi trimite sa predea matematica in Somalia.

| YannyAlmounte96 a răspuns:

Pai as vrea sa omor toti baietii sa raman singuru baiat de pe pamant cu fetelerolling on the floor ca sa pot sa-mi pot sa deschid salon de sex dar fara babehappy

| HWTyrael a răspuns:

Cum cine-i Chuck Norris. Este cel mai tare actor/karatist. Pentru el s-au creat Chuck Norris facts. Cauta pe ggogle si ai sa vezi de ce as vrea sa-l bat laughing.

| Tacii a răspuns:

Paii,as vrea sa am puteri supranaturale, si sa raman mereu tanara (la 30 da ani(la fel si copii si sotul si mama si sora si0 tatal meu si bunicii si matusa) atatlaughing

| IoanaaaaaaXD explică:

V-as da la aproape toti funda happy. Cum sa fac? crying