| silviu67 a întrebat:

Ce ati face daca ati putea opri timpul?

Răspuns Câştigător
| silver19 a răspuns:

As salva lumea! cred ca m-am uitat la prea mult heroes laughing

| Frumusica_Vio_1997 a răspuns (pentru silver19):

E ceva tampit
pe cine sa salveze daca doar el se mai poate misca
LOOL

16 răspunsuri:
| anad a răspuns:

L-as tine pe loc cand as vrea si cat as vrea apoi l-as porni iar. L-as accelera la momentele care as vrea sa treaca repede.

| Razvan a răspuns:

Ai deveni un geniu pentru ca ai constata ce e etern daca ai opri timpul in loc

| 334499 a răspuns:

S-a mai pus intrebarea

| marrr a răspuns:

Oameni bunii, iertare puteti cere chiar si acum pentru ca NICIODATA nu e prea tarziu!happy
Daca as putea opri timpul. hmm. l-as opri cand m-as simti foarte foarte bine si cand as fi alaturi de persoana iubita si m-as bucura mult timp de atingerea sahappy

| jumbO a răspuns:

Hm... mi-as indrepta greselile, si sa ma duc unde undeva pe gratis.

| dyanna a răspuns:

Sincer? laughing
In momentul de faţă, m-aş duce la Braşov, aş intra in "No problem" şi aş sta acolo până pe 18 martie, să-l pot vedea pe Spike in concert. (nu am 18 ani, deci teoretic nu am voie sa intru la concert laughing )

| KaKa_2508 a răspuns:

As face tot ce vreauwinking

| mabytza a răspuns:

Daca as fi in ora mai ales in ora de istorie cred ca as trage niste oumni si niste palme si suturi la proflaughing dup care m-as duce prin lume prim magazinebig grin

| toffy a răspuns:

As fura de prin magazine laughing)

| Danyyyyy a răspuns:

Mi-as trece cativa de 10 in catalog la matelaughing si mi-as cere iertare tuturor persoanelor carora le-am gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca l'as putea da inapoi...As incerca sa fac in asa fel incat sa nu fac greselile pe care le'am facutsad si... m'as duce in constantabig grin pe gratislaughingsecret tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am specificat ca nu stiu ce as face daca as putea opri timpu am zis ca as sti sa raspund doar la intrebarea cu datu timpului inapoiwinking si daca as putea sa opresc timpul pai am zis in raspunsu meu jumate:As calatori in constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pune cateva note de 10 la materile la care nu ii am, si dupa care m-as bucura de timp cu persoana iubita(B).

| bombo9 a răspuns:

Multelaughing

| silviu67 explică:

Gabri3laang3l intrebarea era da ca ai putea sa opresti timpul nu sa il dai inapoi