| LesLady a întrebat:

Ce ati face daca ati stii ca mai aveti decat 10 minute de traitbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Pai as face tot ce mi-ar trece prin cap in momentul acela.
Probabil ca as dansa in tanga pe strada, as striga in gura mare ca o urasc pe Hannah Montana [mii de scuze pentru fani], le-as spune persoanelor pe care le detest cateva., As iesi dupa toate conturile pe care eram logata, ca sa nu poata mama si tata sa intre pe acolo dupa inmormantare laughing, mi-as face o tunsoare la nimereala XD, m-as inregistra pe o caseta intimp ce as canta In padurea cu alune rolling on the floor, si cam atat ca s`a terminat timpul rolling on the floor)

funda?

16 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Am invata gramatica.batting eyelashes

| oxannabelle a răspuns:

M`as bucura de ultimele clipe laughing
funda? puppy dog eyes

| mata3 a răspuns:

Pai mias suna toti prietenii si le-as spune adio sh ca ii iubesc

| Baloonaş_6300 a răspuns:

Mi-aş bea toată rezerva de Cola pă viaţă

după 5 minute

*râgâie*

după o oră

Scuze...

| Dyanita a răspuns:

Sincer chiar nu stiu dar in 10 min nu prea ai ce face.Eu as vrea sa il vad ultima data pe prietenul meu si apoi astept sfarsitul.tongue

| YoYoLicious a răspuns:

Cred ca toti ar spune" as face ce nu am facut pana acum, as suna prietenii, as vorbi cu prietenul, as saruta baiatul/fata pe care il/o plac...dar, de fapt, parerea mea e ca toti ar sta cele 10 minute in depresie acuta, plangandu-si soarta.dar ce intrebare macabralaughing tu ce ai facelaughing

| Rubiiiii a răspuns:

As scrie un biletel de Adio rolling on the floor.
As merge-n club si m-as distraaaa pana-n ultima secundabatting eyelashes.

| darienicoleta a răspuns:

Eu una as cere iertare tuturor membrilor familiei prezenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua la revedere de la cei dragi...BYEEEEEE

| paula_8561 a răspuns:

Mi-as lua la revedere de la cei apropiati si as face tot ce mi-am dorit...happy

| AlicePotato a răspuns:

As scrie pe Facebook astawinking

| Starwars a răspuns:

Le-as spune celor dragi ca ii iubesc, si dusmaniilor ca ii iert, In timp ce as asculta melodia mea preferata si as sta tolanita pe iarba. Doamne Fereste.

| Levya a răspuns:

As face tot ce mi-am propus in viata timp de 10 min happy

| LesLady explică:

Ce as face eulaughing)))>.As fuma o tigare rolling on the floor

| Christtine a răspuns:

As face ce mi-am dorit mereu in 3 minute. in 5 mi-as lua adio de la prietenul meu. si in 2 as suna`o pe mama si i-as zice cat o iubesc... probabilthinking

| moonY a răspuns:

m-as sinucide