| Betykykaxxl a întrebat:

Ce ati face in timpul vostru liber? Va rog spuneti-mi... N-am ce face in timpul meu liber! Funda+vot

5 răspunsuri:
| StefaniaGabriela a răspuns:

Iesi afara cu prietenii, urmareste un serial, asculta muzica buna, citeste o carte laughing

| Koko_3872 a răspuns:

Eu in timpul meu liber as esi afara mi-as lua o punga de seminte si as manca si pvesti cu prieteni mei

| Koko_3872 a răspuns:

Eu in timpul meu liber as esi afara mi-as lua o punga de seminte si as manca si povesti cu prieteni mei.

| Andreea028131 a răspuns:

E bine daca ai asa de mult timp liber incat nu ai ce sa faci cu el. Unii si-ar dori sa il aiba si nu il au. Dupa parerea mea in timpul liber e cel mai bine sa ai activitati constructive, cum ar fi cititul si sportul. Nu iti recomand lucruri care pe langa faptul ca sunt doar o pierdere de timp nu iti fac bine nici la sanatate. Asta nu inseamna ca trebuie eliminate definitiv calculatorul sau televizorul...ci sa iti imparti timpul cat mai bine. E mai bine sa alegi lucruri care sa iti imbogateasca cultura. Iti spun din experienta ca e dificil sa reduci timpul petrecut la tv sau la calculator, pentru ca si eu mai am ceva de lucrat. Sper sa iti fie de folos.

| Marialy a răspuns:

Te uiti pe TPU si te mai amuziwinking