| Andre_7309 a întrebat:

Ce ati vrea sa apara pe un blog?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Depinde cum foloseşti tu blogul,pentru a scrie gânduri sau poezii sau anunţuri etc.
Mie îmi place ca un blog să aibă poezii,gânduri,despre tine,statusuri,anumite program importante, lucrurile care iţi plac şi alea are nu, să fie puse imagini artistice şi eventual sondaje.

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| 0231543216412 a răspuns:

Dupa mine, pentru a avea succes va avea nevoie si de niste barfe sau de scandaluri big grin