| Francii99 a întrebat:

Ce ati vrea voi sa primiti de 1 iunie?
cel mai dulse rasp primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| Iustiina a răspuns:

Ceva hainutse...sau o pelinitsa in folma de inimioala pe care sa sc "TE IUBESC".sau daca nu...un pup de la baiatul pe care il besclove struckhee hee fundita? (sper ca si tu sa primesti ceea ca iti doresti)

13 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Sa merg la suc cu prietenele mele sau cu baiatul pe care il plac

| anutza a răspuns:

Un papagal happy

Răspuns utilizator avertizat
| abcdefgh a răspuns:

Vreau o rochita noua pentru banchet!big grin Si sa ma impac cu un fff bun prieten de al meu!crying Tu ce iti doresti?

| Roメette a răspuns:

Nimic special.

Doar iubire din partea celor dragi love struck

| haifisch a răspuns:

Copilaria inapoi.

| noName31020 a răspuns:

Pai...eu imi doresc sa fiu iubita si sa am mai multi colegi dulci big hug :X

| Edyward a răspuns:

Nica

| Mimiii_8070 a răspuns:

Atata timp cat e ziua copilului imi doresc toti prietenii din copilarie si din prezent sa fie cu mine si sa desenam pe strazi cu creta coloratalove struck sa jucam "tara tara vrem ostasi"si toate jocurile copilariei pe care nu le-am mai jucat de atata timp...[Dar nu se va putea caci multi au plecat. au crescut. si tot asa.] O zi speciala vreau! day dreaming

| TheSol a răspuns:

Capsuniii cu miereeee =p~ laughing
nu serios blushing
sunt duuultsii blushing

| Biiiib a răspuns:

Cartea "Micutele mincinoase"~> "Pretty little liars".cam aiurea.dar imi placblushing

| Axel_7135 a răspuns:

Un catelus yorkshire terrier sau un pupic de la baiatul care-mi placebig grin

| balonas123 a răspuns:

Pai atata timp cat sunt alaturi de prieteni si familie nu imi mai trebuie nimic.