| Barajag a întrebat:

Ce au facut românii în timpul mandatului lui Mircea Geoană?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au dormit si dimineata au constatat ca au alt presedinte, nu e nimic amuzant in treaba asta, eu ma tavalesc pe jos de ras din motive politice si nu sunt atat de prost crescut ca sa fac misto de un om cu nevoi specialehee hee
"Victorie, victorie...am invins!" rolling on the floor

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu Geoana s-au imbatat si cu Basescu s-au trezit din betie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Care mandat?

| Flav a răspuns:

Eu am baut toata noaptea.laughing Dar de necaz c-a iesit prostanacu'. Dimineata, cand m-am trezit, mi-am dat seama ca altul era motivu'thinking

| Razvan a răspuns:

N-au dormit ca se distrau prea tare.Presa internationala a ras de noi si cu curu`. Cred si eu

| pepe a răspuns:

Eu m-am culcat cu Geoană preşedinte şi m-am trezit cu Băsescu.

| Bishop a răspuns:

Pai au dormit ca era noapte laughing

| JeSa a răspuns:

Mircea Geoana a crezut ca este preşedinte de duminica, incepand cu ora 21. 00, cand rezultatele exit-pollurilor il aratau caştigator in faţa lui Traian Basescu, pana luni dimineaţă la ora 8. 00, cand Biroul Electoral Central a dat publicitaţii primele rezultate parţiale. PS: Au dormit straight face!

| Pho3nix a răspuns:

S-au culcat.

auran
| auran a răspuns:

Mancaram, bauram si ne... distraram... tu, ce facusi?

| emy a răspuns:

Dar cand a fost Geoana presedinte? Ar fi trebuit sa fie, dar...nu mai zic nimic.Ati vazut si voi cat de "bine" au decurs lucrurile, cat de "corecti" au fost unii.

| albastrel a răspuns:

Eu la fel ca Pepe m-am culcat cu Geoana si m-am trezit cu Basehee hee plus ca am facut dragoste cu iubihee hee. ce noapte lunga a fost. eheee...hee hee

| alecs871 a răspuns:

Nani.

| mady_1396 a răspuns:

Veche poanta deja big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut mandat Geoana? de care? postal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au *****in presedentia luilaughing

| vushi a răspuns:

Au dormit.au dormit.au dormit.