| anonim_4396 a întrebat:

Ce bloguri ale unor oameni obisnuiti -pe care nu-i cunoasteti, dar va face placere sa le cititi doar pentru ca va place subiectul sau va place cum scriu- cititi?batting eyelashes Eu citesc xhellgirlx.wordpress.com si blogmov.wordpress.com big grin Fundita pentru cel mai interesant. tongue

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoxannaST a răspuns:

Www.unjurnalde18.wordpress.com
e geniala fata asta :). cu ocazia asta i-am facut si reclama!

| izvordemunte a răspuns:

"Rasfoiesc" bloguri culinare de genul: http://savalaura.blogspot.com/ (preferatul meu)

| asdhakdf a răspuns:

Si eu citesc blogmov si hellgirl.Si in afara de astea doua mai citesc Adny's Blog...Il gasessti la blogmov in top. Si in rest?!