| ScriptS3 a întrebat:

Ce bunatati as putea face pentru o petrecere de copii intre varstele 12-16? Dar suc? Muzica, filme?

Răspuns Câştigător
| CorneliaC a răspuns:

Tot ce ti s-a scris e cam nesanatos, mai ales pentru niste copii. Ar fi preferabil suc natural, pentru ca Coca Cola si toate alea nu-s prea bune. CU gratarul is de acord + salate, fructe, posibil si inghetata, torte dulci happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Poti face checuri,tiramisu,crema de zahar ars,crema de vanilie,crema de cacao,Tort cu fructe(diplomat )
Mancaruri : mezel,piure cu snitel, friptura.
Sucuri :Fanta, Sprite, Cocacola, Mirinda limoneto!
Rontaiala : covrigeoi. alune!
Distractie placuta!

| comsacodrut a răspuns:

Prazitura kit-cat, muzica de copii mai mici sau electronica, si suc ti-as recomanda coca-cola ca sa le dea energie

| Nicu47 a răspuns:

Buna,suc coca-cola,muzica house, pop, electro, si filme desene animate seriale cu mr bean, tom si jerry etc.
sper ca ti-am fost de ajutor

| madastar18 a răspuns:

Muzica de club, house si dale dracu de filme, copii vor sa se distreze, cumpara suc COLA SI PEPSI le da energie sa se zbenguie iar la mancare cea ce-mi place mie, aperitiv racoros (salam, branza, rosi castraveti etc, fel 2 ceva bun care tine de foame (gratar, cartofi prajiti etc), fel 3 de preferat desert tort de inghetata ca tot este vara sau o platinta rece.
FUNDA?

| CosminXr a răspuns:

Sa faci ceva inghetata din budinca. un tort de fructe, o prajitura *fulg de nea* si ceva briose.