| wildlyon a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit pentru diriginta mea de ziua ei de nastere?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un album de arta.

| ralucaralu a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva mai simbolic. Eu sunt in a9a si a fost acum vreo 2 saptamani ziua dirigintei. I-am luat un buchet de flori si o cutie de bomboane. Chiar s-a bucurat.
Succes!

| Fluture a răspuns:

Daca e ca a mea:te duci la florarie si ceri o floare ofilitalaughing
Daca nu:... ii iei un parfum dintra'acela cu pompita si il pui intr'o plasuta de cadouri+un trandafir rosulove struck

| aLex7 a răspuns:

Un Vibrator smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu dar cred ca ea ar aprecia gestul dar totusi cred ca niste flori si cafea ar fi dragut plus bomboane mult succes!

| Sebi_2138 a răspuns:

Un vibrator. straight face

| Razvy_2363 a răspuns:

Eu doamnei diriginte i-am facut un tablou cu noi si sa stii ca iau dat lacrimile...Mai poti sai ei niste glori pe langa asta si o urare de sanatate si chestii de genul asta