| eeeeeeeeee a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa fac de ziua ei unei matuse in varsta, zgarcita, penticostala?

16 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

O carte buna sau un batic pe gustul ei.

| psiholoaga a răspuns:

Ce zici de o caseta/cd cu imnuri crestine? Penticostalii si alti protestanti au multe imnuri frumoase: asa nu va trebui sa citeasca nimic, nu o costa nimic sa asculte, au mesaj religios, parte importanta din viata ei...

| Bianca26bb a răspuns:

1.Make-up cu oglinda
2. Un TV(in caz ca nu are)
3.sa-i spui "gestul conteaza"
4. o placinta
5. Un buchet frumos de flori
6. Daca vrei sa faci misto de ea, o foaie pe care scrie pe ambele parti "Intoarce Foaia!" big grin

| anonim a răspuns:

Cu penticostalii este mai greu.sincer,incearca cu baietii de la chippendale. ii va placea cu siguranta.big grin

| tukhey23 a răspuns:

Imi place intrebare:o coasa. sa fie o spintecatoare laughing

| CenturyChild a răspuns:

O trusa de machiaj cu o oglinda ( oglinda fiind cel mai important lucru ) avand in vedere ca e cum ai spus tu ( se vede doar pe ea si gata ) sau un animal de companie ( se spune ca imblanzesc inimile oamenilor big grin. Asta e doar parerea mea, succes!

| eeeeeeeeee explică:

Nu, ca are deja vreo 2. mi-a dat si mie una(desi aveam si eu!)

| eeeeeeeeee explică:

Matusa mea nu citeste decat subtitrarea de la "1001"de nopti.

| redbull a răspuns:

Poi daca ii in varsta, zgarcita si fara suparare nu imi plac penticostali... ar fi bine sa ii faci cadou un cosciug... ca sa vada k tu nu esti zgarcit k ea esti foarte darnic laughing laughing... si ii mai oferi o camera pe langa restul... cam ingusta da merge... si o felicitare pe care sa fie TEXTU: Cut cat mai repede, cu atat mai bine!

| fany74 a răspuns:

Un cd cu hard rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O biblie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...in primul rand niste flori si ma gandeam la un set de lumanari parfumate sau ceva ornamental.Gasesti in magazinele de cadouri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un purcelus pentru pus bani in el... poate aia care ii strange o sa tii de-a tiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zici ca-i zgircita, o sa te-nteleaga daca nu-i dai nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... unul pe masura!

| clys a răspuns:

Un buchet de flori si o felicitare gestul conteaza