| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa le fac/cumpar parintilor mei de aniversarea de 16 ani de casatorie? Chiar nu am nici o idee si as vrea sa fie ceva rapid de facut/ieftin de cumparat...

2 răspunsuri:
| Annonnimuss a răspuns:

Buna... daca nu au o fantanica electronica din care curge apa cumparale e doar vreo 45-55 lei, ii va incanta pe amandoi.

| florinnica83 a răspuns:

Buna, pot sa te intreb eu pe tine ceva? crezi ca l-ar incanta sa aiba un portret cu tine si el? ei bine, asta e sugestia mea pentru tine, si ca sa te ajut ca acest cadou sa fie unul bun si frumos poti sa intri pe saitul meu nude poti vedea lacrari cat si portrete care sa iti arate si sa te covinga ca eu ma descurc la acest capito si sa stam de vorba pe aceasta tema. intra mai intai pe http://nicaflorin83.wordpress.com si apoi intra pe nicaflorin83@yahoo.com unde ma poti gasi pe mine pentru a te ajuta.mult succes