| geoolina a întrebat:

Ce cadou ii pot cumpara unei prietene de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| LoooVe <3 a răspuns:

1. O carte
2. Un album pentru fotografii
3. Un animalut de plus
4. Un colier sau bijuterii.
5. Parfum
Etc.

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cea mai buna este o strangere sincera de mana si o urare frumoasa spusa din inima. Daca i-ai pus si o felicitare in brate deja exagerezi.

Vezi daca iti pare ceva interesant:

http://cadouri-surpriza.ro/
http://www.ezo-shop.ro/
http://www.cadouri.ro
http://www.gadgetbox.ro/

Alege ceva care stii ca i-ar placea ei. Dar aminteste-i ca e criza si e greu;))

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Depinde de firea ei., un buchet de flori si un CD sau DVD cu muzica sau film sentimental, o carte potrivita varstei ei, daca foloseste, ii poti cumpara ceva de la Meli Melo (cercei, bratara, colier, cleme pentru par...), o rama in care poti pune o fotografie cu voi doua, un album foto, chiar daca acum se tin pozele in PC, amintirile tot in album raman, o iconita deosebita. Dar cel mai mult conteaza ce fel de caracter are, cam ce i-ar place iar tu sti cel mai bine fiindu-i prietena. Succes la cumparaturi!

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Daca vrei un cadou care sa fie din suflet poti lua o fotagrafie de-a voastra si sa o pui in rama, daca vrei sa-i dai codouri obisnuite, haine, plusurisau o geantabig grin

| DeeDee28 a răspuns:

Poti sa ii cumperi cercei de argint pentru ca sunt frumosi si nu sunt asa scumpi

| alexandra0000009 a răspuns:

Eu de ex i-am cumparat prietenei mele un jurnal in care scriem amandoua peripetiile noastre sau nu cd cu melodiile ei preferate o floare in ghiveci(pentru ca cele care sunt rupte in 2 zile se usuca si nu mai au farmec)un album foto pentru a pune poze din viata voastra.Atat am avut de spus, sper sa te ajute raspunsurile mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte, un cd, o bratarica, un inel, nentite, cordelutze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai potrivit cadou pentru cineva este faptul ca esti alaturi de ea mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este prietena ta si vrei cu adevarat ceva special, uite ii cumperi un ursulet... iar pe tricoul ursuletul sa fiti voi doua, ar fi cu adevarat ceva special love struck

| carina_2391 a răspuns:

Un parfum