| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou va doriti de Craciun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Imi doresc sanatate si liniste sufleteasca, nimic mai mult, astea reprezinta cel mai valoros cadou pentru mine.
Te pup si Crăciun fericit!

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În momentul ăsta îmi doresc să fiu lăsată în pace de user-ii care nu au limita bunului simț!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| GaNeA001 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

De ce te bagi cand omu ti-a pus o intrebare? Ori ii raspundeai frumos ori taceai si inchideai pc-ul si te bagai sub plapuma. I-ai raspuns ca sa aduni tu acolo un post in plus pentru un cac*t de tricou.
ON : Niste manusi de GK, si le-am primit.+ harta lumii, parfum david backham+mouse+14 pliculete UCL.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru GaNeA001):

Bună.
Te rog frumos să te limitezi în discuții nefondate și cu laude...
Pa, pa.

| oAaaNaa a răspuns (pentru GaNeA001):

Ai dreptate, usru-l ala e cam nesi..sczde limbaz.dar se baga degeaba..si la o intrebare de-a mea ..eu am facut o greselaa.am scris ca e ajunul craciunului.dar de fapt e craciunul..si a inceut/ea sa ma critice pentru. o mica greseala! Asa ca 'Legiuitoarea', las-o mai usor cu comm-urile astea nasoale!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru oAaaNaa):

Bună.
Poate vrei să spui ceva mai mult... și nu înțeleg eu!
Să înțeleg că ai conturi, frumos!
Pa, pa.

| WR104 a răspuns:

Bani, vreau bani.

| bloodyhell a răspuns:

Nu-mi doresc nimic

| axeldavid a răspuns:

N-are mosu ce vreau eu.

| PinkPanter a răspuns:

As vrea ca Mos Craciun sa vina cu un sac imens si cand sa-l deschid sa iasa Sanatatea, Bucuria si Iubirea

| Traianosik a răspuns:

Mi-as dori un laptop ca in rest am de toatewinking

| Xtadelo a răspuns:

Nuci.

| raluk27 a răspuns:

Un iubit (cu fundita rosie)laughing

| FemeiaPisică a răspuns:

De Craciun mi-as dori Sanatate.

| Alexandru98 a răspuns:

Playstation3

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pai...un laptop si un paltonas si le-am primit

| LiviuStefan a răspuns:

FeRiCiRe -.-

| madalin1996 a răspuns:

As vrea ca mos craciun sa-mi aduca o blonda cu c.r mare si t.e si mai mari rolling on the floor

| eduard29 a răspuns:

2 gantere!