| Lucian_Ciugudean_1997 a întrebat:

Ce carte imi recomandati? sa fie SF,comedie, actiune, aventura...o carte foarte captivanta.si sa aiba si o farama de drama in ea.DAU FUNDA pentru. cea mai buna carte!

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Hobbitul

| Indestructible a răspuns:

"Altfel de Ingeri" scrisa de Lili St. Crow. Eu am citit aceasta carte in mai putin de 8 ore. happy Mi-a placut la nebunie.

| bmerry a răspuns:

Eu recomand "Culorile dragostei" de Kerstin Gier. Este despre doi indragostiti care fac calatorii in timp. Se intinde pe mai multe volume (Albastru de safir, Rosu de rubin si Verde de smarald) Merita citita!happy

| lizzuu a răspuns:

Singur pe lumehappy

| LiviuDaniel a răspuns:

Eu as recomanda ''Calatoriile lui Gulliver'' de Jonathan Swift daca ai prima colectie de carti adevarul o poti gasi la nr36 sper ca ti-am fost de ajutorhappy