| Raul5521 a întrebat:

Ce coduri stiti la metin2 de yang sa altele? plzzz un raspuns! dau vot!

51 răspunsuri:
| avaalexandra a răspuns:

Giurchitanixul parola:12345 si daca vrei sa scot un personaj poti sa folosesti 0173490/zaboriladanionut parola zabo2012 si vali_gianina parola :emoleo

| Kaname a răspuns:

Nu exista coduri exista un hack dar nu e pentru yang happy. Codurile (comenzile) le foloseste GM asa ca nu are rost sa ti le spun happy

| Liviu a răspuns:

Se pare ca a 4 oara care spun
NU EXISTA ASA CEVA
Toate siteurile care zic ca dau yang dau iteme +9 moca sunt de fake
unele va fura conturile
Nu donwloadati programe care zic ca sunt yang de mama lor ce mai minte ei
Va veti alege cu un keylogger frumos in pc (virus daca nu stii)
Orcum eu am spus` o si o mai spun
HACKURI EXISTA
Dar ce va face pe voi sa credeti ca sunt puse pe net?
Altfel aveau toti +9 toate itemle si lvl 99
SI nu mai bagau oameni bani in jocwinking
Asa ca daca mai aud intrebare aasta o data va dau cu capu de monitorlaughingpana intelegeti sa mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce porst esti Liviu loser, exista hackuri pe net, dar se gasesc foarte greu, eu de ex am gasit un hack care iti da King+9 sau orice arma sau armura +9 la orice lv tonguetonguetongue, da trebuie sa stii sa cauti bine

| Raul5521 explică:

Dati-mi un linnkkx-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/set_w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba voi nu stiti nimic sunt doar 2 coduri scrieti asa /set_w si /set_r sunt cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cod de yang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raul ia-ti hack nu coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XDDDDDD E HAK SI NU iti esueaza nimic e nasol te faci agresiv big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu zic ca sunteti nebuni ma omameni buni nu exista coduri ati inteles? trebuie sa intelegeti pentru ca numai hackuri exista normal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce *** a conplicati cu hackuri dracu hai pe sm emud e metin2 e gm mod deci ai lv 255 nu 99 255 e amximu si 87 de arme noi modificate 5 feluri de king 13 de otel e tare jocu ai aripi la armuri eu am lv 560 laughing) sunt gmmm deci daca vrea vreo unu contact id stil.hilemo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAca esti GM sau GA sau SGA sau SGM poti folosit acest cod
/set (Numele Characterului) gold (Numarul Yangului)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce porst esti Liviu loser, exista hackuri pe net, dar se gasesc foarte greu, eu de ex am gasit un hack care iti da "KING+9" sau orice arma sau armura +9 la orice lv tonguetonguetongue, da trebuie sa stii sa cauti bine"nu exista king+9, poate nero+9 din care se face kingu1 dupa kingu2 mare jucator de mt2 estilaughing))))))))laughing)laughinglaughinglaughing lasate de mt2 ca faci un bine metinuluilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati va rog cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi tree hanck is falit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un cod care poti sa mergi incet si smecher il vrei?
este /SET_W si casaiti revi scrie /SET_R. sti unde scrii
dai enter si scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copii voi sunte idioti? daca cere careva cod noraml ca nu /set_w sau /set_r? ce nu itelegeti? aaaaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAKA ESTI GM / GA scrie codu asta jos la bara : /gold 999999999 si ai aproape 1 kkkwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall amice singureke coduri care le stiu si merg sunt /set_w sa mergi incet si /set_r sa-ti revi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o cred pasta cu hackurile eu am cautat si nu am gasit nimica exista un cod care il stiu si eu este unu de mers elegant /set_w si de oprire /set_r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/set_w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sssgfd

| ionut_7053 a răspuns:

Nici unu

| alecsandru2 a răspuns:

Stiu unde sa gasesti! dai pe google scrii: coduri metin2 pe ro sau nu si dai la care pagina vrei! asta e simplu laughing

| 152 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce metin joci tu cu king +9 nu am mai auzit asa ceva decat in povestile de adormit dependenti de metin.Ce penala faza"KING+9"laughinglaughing.Da king1 sau king2 astea sunt singurele kinguri.In privinta hackurilor aveti mare grija ca luati un keylogger multi sau pacalit si nu mai au cont! Ai speriat metinullaughing!

| TheDavis a răspuns:

Nu mai face-ti copilu in toate felurile. In metin 2 united exista king1+0-9 si king2+0-9... se vede cate metinuri jucati...

| vieriuiulian12 a răspuns:

Am eu cod.../set_w.../set_r

| vieriuiulian12 a răspuns:

Stiu eu de unde sa iei hack
scrie pe net sus la bara asta:
m2bob.net

| RaREs4434 a răspuns:

Daca vreit iteme+9 si yang trimiteti un email la: gm_metin2_ro_79@yahoo.com in el scrieti: numele contului, parola, numele caracterului, serverul, itemele dorite si suma de yang.
mie mi-a mers