| Iulia9105 a întrebat:

Ce contine geamantanul vostru cu care plecati in vacanta? Care sunt cele mai importante lucruri, dar pe cu rol "anti-plictiseala", ce ocupa loc desi nu aveti neaparat nevoie de ele?

5 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Buna Iulia!
1. Ce contine geamantanul vostru cu care plecati in vacanta?
Pai in primul rand hainele, care-si au locul in fiecare geamantan, MP4 Player-ul, fara care nu pot, pentru ca ador sa ascult muzica, carti de joc, o carte de citit, un remi probabil, periuta de dinti, pasta de dinti si sapun, 2-3 prosoape, 2-3 pixuri, un caiet ca sa scriu si sa desenez si... thinking cam atat.

2.Care sunt cele mai importante lucruri, dar pe cu rol "anti-plictiseala", ce ocupa loc desi nu aveti neaparat nevoie de ele?
Pai in primul rand cartile de joc, remi, carte de citit pixuri si caiete ca sa desenez, acestea sunt lucrurile de care nu as avea neaparat nevoie de ele, dar care ma scot din starea de plictiseala.

O zi buna sa ai!
Pup:*
happy

| Libelle a răspuns:

Pai imi iau mai mult decat strictul necesar de obicei...
-hainele(inclusiv pijamale si lenjerie intima)
-periuta si pasta de dinti
-sampon, gel de dus, luciu de buze, de-astea.
-telefonul, castile, un caiet, un pix, niste reviste
Asa...si ce ocupa loc si nu am nevoie ar fi:
-doua sau trei carti pe care le iau doar sa le plimb
-ojele, pentru ca niciodata nu imi fac unghiile cand plec undeva
-unele haine, pentru ca nu ajung sa le port, iar cand plec undeva imi iau aproape tot dulapullaughing
nu prea plecu eu in vacante dar cand trebuie sa plec undeva unde stau mai multwinking

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Cele necesare: Laptopul meu(of course)laughing, Mp4, Ipod sau mp3, aparat foto, carti de joc...si cam atat imi aduc aminte.anti plisctiseala... iar cele de care nu am nevoie neaparat.machiajele.in vacanta imi place sa fiu naturala.big grinbig grin si unele accesorii.

| lusian a răspuns:

Laptop, telefon, table, carti, votca, bere:X.Atat.

ps: prietenii si sigur nu te plictisesti.

| ღjust meღ a răspuns:

Contyne haine, incaltaminte, trusa de machiaj, prduse de par, creme, shampon...
si chestiile anti-pliktyseala:revistele, jocurile, mp3'ul, laptop'ul, cartile de bancuri...atat imi vine in minte acumbatting eyelashes