| Pamflezistul a întrebat:

Ce credeti ca rezulta daca bagi un blender intr-un vas in care ai pus un vierme, niste pastile, teoria evolutiei si nitica politica? Cititi despre asta intr-un pamflet destept (Bagabonteala Forte), dar construit cu cuvinte simple: http://www.alinfarcas.ro/

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Nu te zgarcii la viermi mai pune cativa.

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ce pastile? cumva somnifere?laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Moama ce scarboasa e poza aia. unde naiba ai gasit-o.si ce dracu e aia... miriapodo-limbric?

| Pamflezistul explică:

@selef - precum unu (luat ca exemplu)... asa-s toti!
@ursulika - neah! nu somnifere. pastile de "bagabonteala forte". happy
@crucified-countess - am dat "worm" pe google si am gasit-o. si nu, nu e... ce zici tu. e... just a politician!