| 151220 a întrebat:

Ce credeti despre Demi Lovato?
Va place/Nu va place de ea? De ce?

Răspuns Câştigător
| LondoneseCat a răspuns:

I adore her.Imi place vocea ei foarte mult.si stilul vestimentar, atitudinea.mai ales acum dupa ce a iesit din spital e mai positive asa laughing
Sper ca iti place si tie. pupics. funda?:*

5 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Mie sincer mi-e mila de ea http://www.popcorn.ro/index.php?c=19&a=11496

| Rebe97 a răspuns:

E draguta, simpatica, talentata ...Imi place mult de ea!

| Pirkko a răspuns:

Dar asta cine mai e? O dresoare de gaini?

| deealovatic a răspuns:

Mi se pare foarte tare. mai ales acum dupa ce a iesit din spital. nu e fitoasa si e foarte normala si pozitiva. iar dintre cantece, skyscraper e genial happy

| denisadeny2 a răspuns:

Eu sunt mare fan si ador melodiile de pe noul album Unbroken:X:X:X:X:X:*