| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre martorii lui Iehova?

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Sunt amuzanti

5 răspunsuri:
| digital7shady a răspuns:

Au venit la usa cu un fel de pliante. Le-am zis ca am hartie igienica, apoi le-am demolat credinta in zei si alti prieteni imaginari. whistling

| ChiarEu2 a răspuns:

Iti recomand sa nu te bagi in card cu ei cu nu mai scapi!

| Scorpiel a răspuns:

Mai buni sunt Martorii lui Cristinelwinking

| Pangarus a răspuns:

Iti bat la usa si incearca sa te faca unul de-al lor...nu prea ai ce sa spui despre o minoritate religioasa ca asta. Isi cauta adepti pe care ii atrag cu bani. E foarte usor sa intri la ei, sa devii unul de-al lor...iti dau masini, te scapa de datorii, si dupa daca pleci de la ei ti-o iei cu amenintari. E o organizatie care mie personal imi starneste o repulsie urata. E doar o parere, ti-am spus doar ce am auzit.

| cosmin19131 a răspuns:

Adevarat este ca sunt cam urati de oameni, ma refer ca nu i prea plac oamenii din jur dar asta ma duce cu gandul la o profetie din bilblie unde se spune ca adevaratii crestini vor fi urati de oameni.