| Criiss16 a întrebat:

Ce credeti despre trupele vechi? cum ar fi: N&D, 3SE, Animal X, O-zone, etc...Si ce parere aveti despre muzica de acum? cum ar fi: manele...Eu cred ca niciodata nu o sa mai fie muzica asa buna ca si aia de acum cativa ani...As vrea sa dau timpul inapoi...sad

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Parerea mea despre trupele care le-ai insirat tu este ca au fost trupe de sezon... un hit, un album... putina reclama si apoi PA...
Sa-ti mai spun ceva... Am observat ca marea majoritate a oamenilor raman marcati de muzica pe care o asculta in liceu... Vei vedea... dupa ani de zile... Ca oameni de aceeasi varsta cu tine... vor asculta la un moment dat piese care le ascultau cand erau in liceu... Nu poti da timpul inapoi... O sa fie si manele... O sa treaca daca incepem sa gandim... O sa se treaca la altceva... Nu-ti face probleme. Viata merge inainte!

18 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Esti liber sa asculti ce vrei, daca nu iti plac manele nu asculti, pui un cd cu ozone si ii dai bataie. Mie una nu imi plac formatiile din Romania, cu exceptia Holograf, ascult pe cei din strainatate.

| andreutz a răspuns:

Dar zi-mi tu mie...cu ce difera animal x sau o zone de o manea mai reusita ca sa zicem asa? prin ce e mai deosebit? dar da-mi un argument valabil... daca astea sunt pentru tine formatii de valoare...ma abtin...

cami
| cami a răspuns:

Pff cata dreptate aiiiii... ce`as mai da si eu timpul inapoi sad..."dc planggg chitartele". ce melodii...

cami
| cami a răspuns:

Asa e criss...noi am crescut cu melodiile astea, si d`aia ni se par atat de speciale.happy

| Criiss16 explică:

Aveam doar 6 ani cand erau trupele astea...sad de aceea imi plac acum asa mult si imi pare rau ca timpul trece asa repede...sad

| CriSslsa3 a răspuns:

Eu am aceeasi parere ca tine criss dar si muzica de acum este buna.De exemplu:RBD, Blaxy Girls, Enrique, Camp Rock, etc. Dar tu asculti ce vrei.Nu te obliga nimeni sa asculti muzica de acum si sa nu asculti din anii trecuti.

| LittleZyzy a răspuns:

Poti viziona acele videoclipuri pe youtube daca ti-e dor de ele...muzica de acum mi se pare mult mai buna, mai evoluata...animal x exista si acum si au piese frumoase.

| N538961518 a răspuns:

Trupe de ce? ca de cantareti nu erau laughing

| georgianacas a răspuns:

Si mie imi place trupele astea. Animal X a scos un hit si acum NISIP PURTAT DE VANT SI MANELELE SUNT FRUMOASE ca eu de obicei ascult house, rap, hip-hop etc.asculta ce vrei si ce iti place.:d

| annagabi a răspuns:

Iti recomand sa intri pe site-ul formatiei ZERO si asculta "Sunny days." sau Andra. Nu fi atat categorica! Daca astea sunt trupe vechi... atunci Beatles, Yes, Led Zeppellin, Animals... Ce sunt? Fosile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mai mult imi plac 3se, n&d, O-zone...decit manelele acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre animax am cea mai buna parere pentru mine sunt cei imi buni canta super frumos si au niste piese super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost cele mai bune trupe, pacat insa ca s-au despartit,,, iar despre manele,,, eu as fi de parere ca daca ar revenii la vechiul stil ar fi o noua revolutie in domeniul muzicii,,, pentru ca acum s-au axat toti pe versuri in privinta banilor si a palatelor pe care le detin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred la fellove struck trupele vechi au avut cele mai faine piese din intreaga lumelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda si mie mi-e dor de acele vremuri app mai era o trupa non stop si acei baieti au cantat super fain dar si muzica de acum e speciala dar de manele nu mai zic le urask mai bine ascult muzica dance...decat manele. te-am pupat:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa dau timpul inapoi...dar acum eu le ascult muzica pe youtube. trupa mea preferata a fost 3SE...

| Criiss16 explică (pentru anonim_4396):

Si eu mai ascult melodiile lor, dar nu e acelasi lucru. sad