| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre Wrestling

12 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

M-am uitat de 2-3 ori.Sincer, mi se pare o prostie. E singurul sport care nu are nicio noima.Fotbalul, baschetul, handbalul se bazeaza pe goluri, tenisul pe puncte, sumo pe scoaterea adversarului din teren... dar wrestlingul?
Sincer, mi se pare cel mai prostesc lucru, nici nu-l pot numi sport!

| LuS[z] a răspuns:

E un sport...trucat daca pot sa ii spun asa. Oricum nu-mi place

| daniDeeDee a răspuns:

Fake.

| jane_5414 a răspuns:

Mie imi place. Chiar daca sunt fata tot imi place. Si lory1995 are noima.La fel ca si sporturile enumerate de tine el se bazeaza pe punerea adversarului la pamant si numararea de catre arbitru pana la 3.

| adydassler a răspuns:

Crd ca sunt trucate meciurile, dar ma intreb daca ai fi in tribuna nude se disputa meciurile oare ce o sa vezi,''trucuri", sincer nu stiu ce sa mai cred, dar uneori sunt amuznte meciurilewinking

| alexxa a răspuns:

Eu sunt fana inraita asa ca nu pot sa iti zic nimic de rau... urmaresc de la 9 anilaughingrolling on the floor...stiu ca se bazeaza pe cascadorii si pirotehnica dar mie imi place:X:X:X

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Este cel mai tare sport. big grin

| Myr3ll1994 a răspuns:

Cel mai tare sport din lume ma uit de cand a inceput in romania

| enemig0 a răspuns:

O facatura! Ceva gen manea violenta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ce mai dur sport il urmaresc mereu! Si tin cu Rendi Orton si cu R-Truth is cei mai tari! Il urmaresc de la 9 ani si sunt un fan inrait asa ca succes in continuare

| mady_6364 a răspuns:

E misto...

| SoBoMi a răspuns:

Este un joc mai mult teatral adica trucat iata un citat de nea wikipedia, citez:"Since 1921, the International Federation of Associated Wrestling Styles (FILA) has regulated amateur wrestling as an athletic discipline, while professional wrestling has largely become infused with theatrics but still requires athletic ability"