| ASimpleUser a întrebat:

Ce culoare are parul unei blonde? dau fundita + vot

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce culoare vrea ea!

| Corina a răspuns:

Daca e naturala, e blonda, daca e vopsita, atunci poate avea orice culoare (brunet, roscat, saten).

| cristi202 a răspuns:

In general, tinde spre galben. Dar ca sa fiu mai exact, iti dau codurile de culoare al oricarui editor foto: RGB: R-249, G-216, B-150; CMYK: C-0, M-12, Y-40, K-0; HSB: H-40, S-40, B-98.happyhappyhappy

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Blond-daca te referi la culoare, sau blond daca te referi la prostie poate avea c culoare vrea ea parul.laughing

| sabilopod a răspuns:

Transparent. glm, verde.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai daca ea e blonda si se da cu spray colorat, parul devine culoarea pe care o are sparyul.laughingdaca am privi logic, normasl ca blondlaughingapropo:este foarte haioasa si interesanta intrebarealaughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

Parul poate avea orice culosare daca e vopsita si nu e natural parul.Parul putea sa fie inaINTE GALBEN, verde sau orice alta culoare, iar apoi sa s vopseasca blonda.

| Hombre a răspuns:

Albastru-n dungi cu picăţele.

| Piㄨㄨy a răspuns:

Depinde in ce sens folosesti cuvantul "blonda". Uneori cuvantul "blonda" mai este folosit si cu sensul de "proasta" (fara suparare fetelorpuppy dog eyes:*) si atunci fata respectiva poate avea parul orice culoare(roscat,saten,brunet,etc). Daca vorbim de "blonda" referindu-ne la par, atunci el e blond, cu siguranta!happy Sper ca te-am ajutat!:*

| Deea3 a răspuns:

Blondlaughingfundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond nu? logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Amuzanta rau intrebarea asta

| RasfoiescPeNet a răspuns:

Pai daca vreo codul culorii il alegi direct de pe net:
https://www.qtransform.com/hex-rgb/ro/transforma/culoare.php

| cretuana a răspuns:

Blond, nu? logic