| Eღilia62 a întrebat:

Ce e cu atatea bannere cu reclame pe TPU?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hotia a ajuns si pe TPU! vor adminii sa faca bani punand zeci de mii de reclame pe site! ..in schimb ii doare in basca de noi...

neluL
| neluL a răspuns:

Ia-ti un firewall si un utilitar de optimizare pc si ai sa observi ca dispar!

| Eღilia62 explică:

Pai asta am observat si eu @Apache. Tocmai de asta am intrebat.

| Achie a răspuns:

Trebuie sa faca si ei bani cumva

| UninspiredName a răspuns:

Nu stiu.pe bune ce panarama.peste tot numai reclame nu mai am loc si de cursor waiting ce e asta?:-

| Anonim69 a răspuns:

Porcarie totala! Si eu care ma bucuram ca e si asta o un site ok, fara reclame si alte nebunii.rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu cred ca ar trebui sa taceti din gura, tinand cont ca e un site gratuit nu platiti nimic, trebuie sa traiasca si ei din ceva, mie mi se pare normal.