| `KiddO` a întrebat:

Ce este mai bun : Mozilla sau Google Chrome?

17 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Google Chrome este mult mai bun si mai rapid bafta

| L a răspuns:

Mozilla din punctul meu de vedere, eu folosesc destul de rar google chrome.

| Anileda a răspuns:

Google Chrome dupa parerea mea.
O zi buna

| mymy a răspuns:

Pai cred ca mozzila ca google chrome mi se blocheaza (la mine )winking

| jumbO a răspuns:

Mie mi se pare ca Google Chrome!

. si l-am folosit mai tot timpul! doar de vreo 2-3 ori daca am folosit Mozilla!
:-Xx
Bafta kiss! love struck

| BAliinuShaa a răspuns:

Dupa parerea mea Google Chrome love struck

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Le-am incercat pe amandoua si cred ca Mozillahappy.(la mine merge mai repede)

| Izu.Punk a răspuns:

Clar Google Chrome

| Krissa_2143 a răspuns:

Mi s pare mozilla, google'u se blocheaza mereu si e exasperant
sau mai binee downloadeaza opera; x
e cel mai smcher browser xD

| D33a98 a răspuns:

Buna, pai eu folosesc Google Chrome, merge mult mai repede decat Mozilla. Am avut si Mozilla dar l-am schimbat.

happy

| Florry19 a răspuns:

Mă declar fană înrăită Google Chrome!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozila, singurul sau dejavantaj este ca, consuma resure cam multe ( si fata de chrome)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome mananca mai multe resurse, dar e mai rapid si are o interfata moderna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozzila :X E usor de folosit. Chrome-ul nu prea imi place tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla este gunoi curat, se blocheaza etc etc, e o lista lunga cu ce am avut cu ea asa ca am ales chrome si rezultatele sunt incredibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome pentru ca are mai putine butoane sta inseamna ca e mai simplicit decat firefox pentru are multe butoane, este mai rapid pentru ca am testat pe cronometru, google chrome are mai mult stil pentru ca nu numai acopera cu culori bara unde sunt butoanele si bara de adresa dar acopera si new tab, dar firefox acopera cu culoare numai sus dar la taburi nu, deci google chrome este mai bun. Am folosit firefox mai intai dar apoi folosesc google chrome si nu am probleme.

| oPeL68 a răspuns:

Mozzila
Google chrome e inca tanar in domeniul de browsere, pe cand Mozzila are experienta mare in domeniu. Chrome are si ceva lipsuri.