| TraficDeViSe a întrebat:

Ce experimente interesantesi experimente naturale ati facut la scoala sau voi singuri? dau Funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca il pot numi experiment oricum... a fost acum ceva vreme cand m-am uitat cu microscopul la tot felul de plante...Bafta.

| crasher a răspuns:

Cel mai interesant a fost sex la ora de biologie ( anatomie )

| roxane2spk a răspuns:

Cel mai simplu experiment care l'am facut pentru fizica si am luat si 10 pe el ..am luat un ou, intreg, nefiert si l'am pus drept intr'un pahar gen pentru tuica, mic, incat sa ramana ca si cum blocat oul pe la mijloc, deci sa nu ajunga pe fundul paharului. apoi sufli cu putere in ou. el praactic trebuie sa ti se intoarca pe gura paharului in pozitie orizontala. incearca happy