| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Ce fac cu uneltele la farmerama?

2 răspunsuri:
| anonim1808 a răspuns:

Cu uneltete la farmerama iti construiesti tot felul de lucruri interesante de exemplu cuib de clocit, frizerie pentru angora etc astea pe gasesti la atelier (mergi la oras si acolo in colt dinjos de copaci este o casuta cu o vopsea mare si galbena ) acolo le gasesti cand iti apare bifa la una din categoriile de unelte inseamna ca nu mai trebuie sa ai unealta de aia cand ai la toate lucrurile bifa poti sa iti faci cuibul! sper ca te'am ajutat:* funda:*

| Varsson a răspuns:

Cu uneltele la FARMERAMA, te duci la atelier si faci un adapost.