| ovidiu97 a întrebat:

Ce face-ti cand sunteti plictisiti?

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ori stau pe TPU.ori merg la mare.ori vad un film sau joc ceva pe pc

| Paywa a răspuns:

Din cate stiam eu ''faceti'' se scrie legat. In fine... Cand ma plictisesc ma joc ceva, stau pe facebook, pe mess. sau ies pe afara

| Dσℓℓу a răspuns:

Ies p`afar,Ma culc,caut la categoria dragoste si sex,fac misto pe mess,plimb cainele,citesc ceva,compun poezii,cant,fac pozeee, ies in oras, ma aranjezzzzzzzzzzlove struck

| Bujîe a răspuns:

Ne plictisim.

| denismaria92 a răspuns:

"Invat-am" sa scriem romaneste.

| StartingANewLife a răspuns:

Noi mai luam cate un abecedar si mai invatam gramatica. dar se pare ca tu nu te plictisesti niciodata! laughing)

| JuLien a răspuns:

Sexbatting eyelashes

| flyleaf22 a răspuns:

Invat sa conjug verbul "a face".

| Y3aaHH a răspuns:

Haha, ce mi-a placut postul anterior: "Invat-am" sa scriem romaneste.
laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc intrebarea asta stupida

| Anca0402 a răspuns:

Eu de exemplu, invat ca se scrie "faceti" corect happy

| dirtull a răspuns:

Fumam,bem, orice sa iesi din monotonie si sa te simti bine, incearca sa te masturbezi, sau du-te si fa panarama pe strada la babe, ia-le palaria sau trage-le de poseta

| s8tan a răspuns:

Cand sunt plictisit, caut pe TPU.RO intrebari cu greseli gramaticale si de ortografie si rad de useri ca nu stiu sa scrie. Apropo, "face-ti" se scrie legat, fara cratima.

| justalife a răspuns:

Pai...cand sunt plictisita ma gandesc la cat de plictisita sunt si ma plictisesc si mai tare...