| DMIMD55 a întrebat:

Ce face.ti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| alexandra2000ale a răspuns:

Raspunde la intrebari pe TPU, citeste o carte, da-te cu rolele, bicicleta, fa-ti ordine in dulap, cauta pe net filmulete cu origami si incearca sa le faci si tu, uita-te la filmulete amuzante pe youtube, joaca-te jocuri pe calculator...

Funda?

| DMIMD55 explică (pentru alexandra2000ale):

:*

| alexandra2000ale a răspuns (pentru DMIMD55):

happy Te pup

| DMIMD55 explică (pentru alexandra2000ale):

Pupii :*

13 răspunsuri:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Lucrez la noul meu cover care il voi " lansa " pe youtube happy

| gelu1970 a răspuns:

La tot ce exista in ziua de azi te poti plictisi? eu nu cred. apropo, pagina din profilul tau
http://Dmimd.com
e considerata malitioasa, adica posibili virusi. asta spune Norton.

| DMIMD55 explică (pentru gelu1970):

E cont nou. si sa nu.mi sp ca nu te plic niciodata

| gelu1970 a răspuns (pentru DMIMD55):

Eu sunt o fire activa. tu nu?

| DMIMD55 explică (pentru gelu1970):

Eu dansez ca sa mai scap de plictiseala laughing in restul nu stiu ce as mai putea face acum in afara de facebook si tell.

| DMIMD55 explică (pentru gelu1970):

Ba da, dar acum nu stiu ce as putea face in afara sa dansez si sa stau pe facebook sau tell

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc cum să scap de plictiseală.

| NeverSayNowXD a răspuns:

Intru pe TPU.
Intru pe tumblr.
Intru pe facebook.
Ascult muzica.
Ma uit la pereti.
Scriu tot ce-mi trece prin cap intr-un "jurnal"
Ascult muzica si scriu versuri la intamplare pe o hartie.
Cam atat, cred.