| Th3Unknown a întrebat:

Ce faceti acum? Cel mai tare raspuns primeste FUNDA daca vreti si in primul rand daca vreau eu muhahahaha.A si apropo pentru ccei care se uita la wrestling am o intrebare:"Ce ati vrea sa vedeti la SurviverSeries si ce titlu preferati.Rapid!

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Tastez.

| pyma a răspuns:

Uite îți citesc întrebarea întrebătoare și mă întreb de ce naiba nu sunt deja în pat cu cartea în mână, căci de-o lună jumate mă străduiesc s-o dovedesc, și tot amân. Cred că mi-e frică de final worried.

| Xtadelo a răspuns:

Iti raspund la intrebare... muhahahaha!

| xBya a răspuns:

Ma uit la sora`mea si raman uimita de imaginatia ei. Atatea moduri de a scuipa apa din gura dupa ce te speli pe dinti n`am mai vazut.

| piTiCcu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=x4eyLKxycL8

Mircea Badea...Genial =)) uita-te

| lSummerl a răspuns:

Titlul WWE