| Cretzule a întrebat:

Ce faceti craciunul asta?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

De sarbatori sau chiar mai inainte o sa ma duc sa vad Atlanticul(pentru prima data), si cand ma voi intorce sper sa ma mut in casa mea cea noua, am zis sper dar nu prea cred, si in ziua de craciun ca si anul trecut nu voi face mai nimic deoaree suntem invitati la soacra acasa si in general nu lasa pe nimeni sa o ajute cu mancarea deoarece vrea sa fie o surpriza totul. dupa cina si deschiderea cadourilor vom iesi sa bem o cupa in pub si cam atat.

4 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Acasa cu parinti happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pai cred ca o sa ma duc la tara sa particip la taierea porculuilaughing
si sa ma intalnesc cu my BFF:X

| Jonsdottir a răspuns:

Ce am facut si anul trecut laughing
Adica, nimic straight face O sa ma uit la 4 filme pe zi, o sa ma duc la patinoar, nu o sa am cu cine sa vorbesc, intr-un cuvant : PLICTISEALA!

| r8driver a răspuns:

S-a ajung pana luna care vine...si dupa aia vad eu ce fac.