| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in saptamana altfel?

Răspuns Câştigător
| voicuadelina a răspuns:

Pai, eu am duc intr-o excursie. Voi juca hamball, vom afce niste concurusuri, origami. Vineri s-a organizat un loc unde te invata sa dansezi, mai citim si bancuri.Luni ma duc sa curat mediul. Miercuri merg sa joc tennis de masa.Joi facem stafete pe teren. Si mai spunt cateva dar nu sunt asa de frumoasewinking

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi luni avem ca temă "călătorie în jurul lumii" şi o să vedem nişte filmuleţe istorice, ceva. Marţi mergem la film sau într'o excursie. Miercuri vorbim despre matematică şi chimie, iar joi avem teatru, dansuri şi altele de genul. Vineri vor fi nişte concursuri aiurea, pe diferite teme.

| Eღilia62 a răspuns:

Chimie, chimie si iar chimie.

| Crisstttina a răspuns:

Eii pe noi luni ne duce la Opera oh go on
cu toate ca detest opera rolling eyes